İade Şartları

1.İade Şartları
Siparişinizi tamamladıktan sonra, satın aldığınız ürün; özel istek ve taleple üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak özel hale getirilen ürünlerin dışında, galeri tarafından tasarlanan ürünler ise sipariş numaranız ile tarafımıza mail [email protected] veya telefon ile siparişinizin iptal bilgisini iletmeniz gerekmektedir.  Siparişiniz özel istek ve taleple üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak özel hale getirilen ürünler üretim hazırlanma aşamasında ise iade edilmez, değiştirilmez ve ALICI bu ürünlerde cayma hakkını kullanamaz.  ALICI, Üretim hatasına dayanan ayıplı/kusurlu ürünler hakkında SATICI’yı ürünün kendisine tesliminden itibaren 7 gün içerisinde bilgilendirmelidir. SATICI üretim hatasından kaynaklanan bir ayıp olduğunu tespit ederse ayıplı ürün Fatura aslı ve paketi ile SATICI’ya gönderilmelidir İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası ürün fiyatı(kdv dahil) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
2.İade Süresi
İade edilen ürün/ürünlerin tutarlarının iadesi kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 10 iş günü, havale yapılan alışverişlerde 6 iş günü içinde banka hesabınıza transferi yapılmaktadır.
3.Kredi Kartı Para İadesi  
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE ! İptal talebinde bulunmuş olduğunuz kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içersinde gerçekleştirmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.  
İade talebinde bulunmuş olduğunuz işlem;
ÖRNEĞİN:  30/04/2013 tarihinde 90 TL lik 6 taksitli bir işlem gerçekleştirdiniz. (15 TL X 6 Taksit)   Ardından 02/05/2013 tarihinde bu işlemin iadesini talep ettiniz, işlem tutarı 90 TL   Blokesi kaldırılıp yeniden kullanıma hazır halde kredi kartınıza 2-7 gün içerisinde geri yansıtılır. Yani limitinizden düşürülen 90 TL yeniden aktif hale getirilir ve bu tutar kadar alışveriş yapmanıza banka tarafından yeniden imkan tanınır. Fakat işlem taksitli işlem olduğundan işlemin aylık hesap ekstrenize yansıması; İşlem Tarihi Dönem İçi işlemler Kalan Borç/Taksit Tutar (TL)   02/06/2013 Firma Ünvanı  15 X 6 – 1. Taksit 90,00  02/06/2013 Firma Ünvanı 15 X 6 – 1.Taksit 90,00   Şeklinde giriş – çıkışlar halinde 6 ay süreli olarak gerçekleşmektedir. Yapılan işlemler taksitlendirilmiş işlem olduğundan kredi kartı hesabınıza rakam iade edildiği halde taksit miktarınız, örnekteki 6 ay olarak verilen süre boyunca her ay bir giriş(+) bir çıkış (-) işlemi olarak yansıtılmaktadır.

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.