İnsan Kaynakları

 Müşteri Hizmetleri : Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktayız.  Bu departmandaki arkadaşlarımız alışveriş yapan-yapmayan müşterilerimizi yanıtsız bırakmaz, günün her saati e-posta ve telefon      aracılığıyla bilgilendirme yaparlar. Kendilerine ulaşan  taleplere en hızlı şekilde dönmeyi amaç edinen Müşteri Hizmetleri Departmanımız iletişim becerileri yüksek, aktif ve çalışmaktan keyif alan takım arkadaşlarına her zaman açıktır.

 

Pazarlama Departmanı :  İşimiz yalnızca gelen siparişleri üretip satmak değildir. Sektörün dinamiklerini ve ihtiyaçlarını takip eden, gelişim içinde olan bir şirket olmaktır. Pazarlama departmanımız yüksek hedeflerimize    ulaşmadaki önemli gücümüzdür. Pazarlama departmanımız günün değişen ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda pazarlama ve marka stratejimizi yönlendirir. İletişim, CRM, editoryal ve pazarlama alanında çalışan ekibimiz,  fotografyabaskı’nın bilinirliliğini ve üye trafiğini arttırmaya yönelik çözümler bulur ve icra eder.

 

 Kreatif Departmanı :  Fotografyabaskı’nın kurumsal kimliğini görsel çalışmalarıyla renkli, eğlenceli, yaratıcı ve ekip çalışmasına yatkın grafikerler, tasarım ve fotoğraf editörlerinden oluşmaktadır. Yoğun çalışma içinde olurlar.

 

Baskı Departmanı :  Fotoğrafa sanatsal anlamda değer veren, fotoğraf baskısından anlayan ve fotoğraf gözü olan çalışma arkadaşlarımızdan oluşan departmanımızdır. Yegane işleri koşulsuz müşteri memnuniyetine uygun üretimler yapmaktır. Gelen siparişleri en itinalı şekilde kullandığımız yüksek kaliteli hammaddelere işlerler. Üretim için kullandığımız makine parkurumuz kendi kategorilerinin en üst seviyedeki cihazlardır. Makine parkurumuz ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenmektedir. Çalışma ortamımız son derece hijyenik ortamdır.
 

Lojistik Departmanı :  Gelen siparişlerin üretim sürecinin başlangıcından bitimine kadar takip eder ve en kusursuz şekilde siparişi veren müşteriye ulaşımını sağlarlar.
 

Muhasebe Departmanı :  İşimiz içindeki faturaların, dekontların ve diğer evrakların sisteme hatasız şekilde girilmesi, müşteri siparişlerinin faturalandırılması, şirketin iş ortaklarıyla olan anlaşmalarını düzenleyen Muhasebe departmanımızdaki ekibimiz hatasız ve kanuna uygun olacak şekilde çalışırlar.


FOTOGRAFYABASKI'DAKİ İŞE ALIM SÜRECİ Departmanımıza ulaşan özgeçmişler taranır ve çalışma arkadaşa ihtiyacı olan pozisyonlara uygun adaylar görüşülmeye davet edilir. Yetkinlik bazlı ilk mülakat görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylar, 10 iş günü içinde görüşmeye davet edilirler. Tüm değerlendirmeler sonunda, işe alım süreci referans kontrollerinin ardından en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanıyor. İş teklifi yapılmayan adaylara ise durumları ile ilgili bilgi veriliyor.Adayların özgeçmişleri daha sonra uygun olabilecek bir pozisyonda değerlendirilmek üzere arşiv veritabanına alınıyor. 

Lütfen CV nizi [email protected] adresine gönderiniz.

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.