Kargo Bilgileri

 

   Fotografyabaskı'dan verilen tüm siparişler 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

 Kargo firması gönderilerinizi Türkiye içinde 1-2 gün arasında adresinize teslim eder. Kargolar özel olarak ambalajlanmakta ve YURTİÇİ Kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir.

 

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır;

 

1.Kargo paketini nasıl teslim almalıyım ?

Kargo firmaları ve çalışanları zamanla yarıştıkları için ürünü teslim edip hemen gitmek isterler, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürününüz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünü teslim almanız durumunda içindeki ürünün hasarından veya eksikliğinden fotogrosmarket.com sorumlu değildir.

 

2.Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini düşündüren herhangi bir şüpheniz var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde bulunan kargo hasar tutanağını istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Fotogrosmarket.com’a ürünlerin gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeni ürün yeniden kargolanacaktır.

 

3.Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi Fotografyabaski.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.