Ölçü ve Fiyat

Özel ölçüler ile tablo formatı seçiminde geniş özgürlük

Kanvas tablolar prensip olarak her ölçüde basılabilirler. Temaya ve yüklenilen fotoğrafa göre en uygun ölçüler farklılık gösterebilirler. Tarafımızdan yayınlanan tablo ölçü ve fiyat listesi haricinde de baskı yapmamız mümkündür. Tablolarımızın eni kullanmış olduğumuz baskı yöntemi sebebiyle en fazla 106 santimetre, boyları ise 300 santimetre olabilir. En küçük ölçülerimiz ise 20 x 20 cm olabilir. Lütfen listemizde göremediğiniz ölçü ve fiyatlar için, müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçiniz.

Tuval üzerine basılan canvas fotoğraf tabloları son zamanların en etkileyici trendlerinden biri olmayı başardı. Artık her türlü tema günümüz teknolojisiyle kanvas kumaş üzerine küçük bir sanat eseri kalitesinde işlenebiliyor. Siz de, yüksek baskı ve en iyi malzeme kalitesiyle çektiğiniz veya sevdiğiniz fotoğraflardan oluşturulan tabloların keyfini çıkarabilirsiniz. Çerçevelenmiş ve birinci sınıf kişisel tablolarınızı sevdiklerinize hediye edip; anılarınızı, sevginizi ve sanat zevkinizi onlarla da paylaşabilirsiniz. Ve bunların tamamını küçük bütçelerle, çok ince hesap yapma zorunluluğu olmadan da elde edebilirsiniz!

Kanvas tablo, kanvas tablo,canvas tablolar, kanvastablolar,canvas resim,kanvas resim,parçalı canvas tablo gibi bir çok isimlede anılan canvas tabloların genel özelliği 400 gr pamuk astar kaplı tual bezinin üzerine baskı tekniği ile tablonun oluşturulmasıdır.%100 pamuklu bezden üretilmiştir. Mat ve geniş renk gamlı sanatsal röprodüksiyon işlemleri için geliştirilmiştir. Her baskından sonra üzerlerine parlak koruma vernik atılmaktadır. Uzun ömürlüdür ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Mürekkepleri asla solmayan son teknoloji 12 renk baskı sistemelerimizde basılmaktadır. 

Özel ölçüler ile poster baskı seçiminde geniş özgürlük

Gerçek fotoğraf kağıdına poster baskılarımız ile tüm iç mekan dekorasyon işlerinizde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Tarafımızdan yayınlanan poster ölçü ve fiyat listesi haricinde de baskı yapmamız mümkündür. 345gr gerçek fotoğraf kağıdı, suya dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Poster baskılarımız eni kullanmış olduğumuz baskı yöntemi sebebiyle en fazla 106 santimetre, boyları ise 300 santimetre olabilir. En küçük ölçülerimiz ise 20 x 30 cm olabilir. Gönderdiğiniz fotoğraf seçtiğiniz poster boyutlarına uygun olmadığı takdirde fotoğrafın içeriği bozulmadan kenarlarından kesilecektir. Lütfen listemizde göremediğiniz ölçü ve fiyatlar için, müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçiniz. Mürekkepleri asla solmayan son teknoloji 12 renk baskı sistemelerimizde basılmaktadır. 

         [email protected]           0545 485 7320  

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.